مشهدی پارسا

از زمان تولد پارسا دلم می خواست یه سر برم پابوس امام رضا... هم نذر داشتم و هم بدجور دلم برای زیارت پر می زد. هر دفعه هم با شوهرم می نشستیم تا برنامه بزاریم ، برنامه هامون جور در نمی اومد... بقول معروف امام رضا نمی طلبید.

تا اینکه تو اردیبهشت، همکارم بهم گفت که خواب دیده من می خوام برم مشهد. ناخوداگاه به خودم اومدم و یادم اومد که نذرم رو برآورده نکردم. به همکارای خانوم گفتم که بیاین دسته جمعی بریم مشهد... ابتدا همه نظرشون مثبت بود... ولی تو روزهای آتی ، یکی یکی منصرف شدن. من موندم و یکی از همکارام که هم اتاق هستیم. دل رو به دریا زدیم و برای بلیط هواپیما و تور مشهد اقدام کردیم. پارسا هم بخاطر سنش که از دوسال بیشتر شده بود، شامل هزینه بلیط شده بود. خلاصه روز جمعه 17 اردیبهشت به سمت مشهد پرواز داشتیم. و روز یکشنبه هم از مشهد برگشتیم.

پارسا فوق العاده بچه خوبی بود. در طول سفر برای خوردن اصلا اذیتم نکرد. در ضمن برای رفتن به حرم و مراکز خرید پا به پای من راه می اومد. در کل به این نتیجه رسیدم که سفر با پارسا و بدون باباش خیلی خیلی لذت بخشه  (باباش، بدل نگیر... شوخی کردمنیشخند)

پارسا بعد از سلمونی (شب قبل از رفتن)

پارسا داخل هواپیما ( از تکونهای هواپیما بشدت ترسیده بود)

باغ وحش وکیل آباد

غذا دادن به حیوانان گرسنه باغ وحش

پارسا تو پارک بادی

کوه سنگی

تو حیاط مقبره فردوسی 

عکس آتلیه ای حرم امام رضا

انشالله قسمت همتون بشه... التماس دعا

/ 24 نظر / 20 بازدید
نمایش نظرات قبلی
الي

روزت مبارک باشه رویا جون

مامی آلینا

هیچکدوم عکسابازنمیشه[گریه]ممنون بابت تبریک رویاجون[ماچ]

گنجشک بانو

خصوصی عزیزم

هورمهر

زیارت قبول باشهههههههههههههههه!!! ای بابا، چزا عکسای پارسای خوشگلم باز نمیشههههههه؟؟؟ روز مادر، با کلی تاخیر، مبارک[قلب]

بهار

سلام دوست جون من عکس نمیبینمااااااااا[نگران][ناراحت] من پارسا دلم خواسته بید[بغل][بغل] راستی روزت مبارکککککککککک[بغل][گل][شیطان](خودت میدونی چرا)

شراره

زیارت قبول عکسی که توی قطار نشسته و عکس آتلیه اش را دوست دارم چند تا عکس آخر باز نمیشه عکس آتلیه را هم من یکبار دیگه که اومدم اینجا دیدم ولی نتونستم کامنت بزارم ببوسش

مليكا كوچولو

سلام خاله .. سلام پارسا جون! خوبين؟ زيارت تون قبول .. اين بووووووووس واسه پارسا جون و خاله جون[ماچ][چشمک]

مامی آلینا

روزپدرروپیشاپیش به بابایی مهربون پارساتبریک میگم[گل]

فاطمه

داداشي سايت قشنگي داري[گل]